Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Borkowo Wielkie Długa 2


PNA placówki: 09-203
Miejscowość: Borkowo Wielkie
Ulica: Długa 2
Gmina: Sierpc
Powiat: sierpecki
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Borkowo Wielkie | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Borkowo Wielkie

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Borkowo Wielkie oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Borkowo Wielkie zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Borkowo Wielkie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Borkowo Wielkie są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Borkowo Wielkie jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Borkowo Wielkie trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 304

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 03:02:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy