Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sierpc Szczutowo 3 Maja 19


PNA placówki: 09-227
Miejscowość: Szczutowo
Ulica: 3 Maja 19
Gmina: Szczutowo
Powiat: sierpecki
Województwo: mazowieckie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Szczutowo. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Szczutowo

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Szczutowo to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szczutowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Szczutowo pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Szczutowo jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Szczutowo mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Szczutowo godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Szczutowo do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 249

Ostatnio przeglądane: 2024-04-02 17:18:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy