Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Grodzisk Mazowiecki 1 1 Maja 2


PNA placówki: 05-827
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Ulica: 1 Maja 2
Gmina: Grodzisk Mazowiecki
Powiat: grodziski
Województwo: mazowieckie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Grodzisk Mazowiecki. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Grodzisk Mazowiecki

Placówka w mieście Grodzisk Mazowiecki świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Grodzisk Mazowiecki pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Grodzisk Mazowiecki trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 519

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 10:38:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy