Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Grodzisk Wielkopolski Nowotomyska 11


PNA placówki: 62-065
Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski
Ulica: Nowotomyska 11
Gmina: Grodzisk Wielkopolski
Powiat: grodziski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Grodzisk Wielkopolski - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Grodzisk Wielkopolski.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Grodzisk Wielkopolski

Za pomocą poczty Grodzisk Wielkopolski można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Grodzisk Wielkopolski zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Grodzisk Wielkopolski

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Grodzisk Wielkopolski są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Grodzisk Wielkopolski pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Grodzisk Wielkopolski

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Grodzisk Wielkopolski. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 367

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:09:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy