Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Hajnówka Aleksego Zina 2


PNA placówki: 17-200
Miejscowość: Hajnówka
Ulica: Aleksego Zina 2
Gmina: Hajnówka
Powiat: hajnowski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Hajnówka - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Hajnówka.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Hajnówka

Za pomocą poczty Hajnówka można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Hajnówka zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Hajnówka

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Hajnówka są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Hajnówka pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Hajnówka trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Hajnówka

Poczta na terenie miasta Hajnówka daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Hajnówka, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 523

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 23:36:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy