Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łosinka 34


PNA placówki: 17-210
Miejscowość: Łosinka 34
Gmina: Narew
Powiat: hajnowski
Województwo: podlaskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łosinka - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Łosinka

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Łosinka umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łosinka godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łosinka pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Łosinka telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 220

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 03:10:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy