Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Iwanowice Włościańskie Jurajska 2


PNA placówki: 32-095
Miejscowość: Iwanowice Włościańskie
Ulica: Jurajska 2
Gmina: Iwanowice
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Iwanowice Włościańskie? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Iwanowice Włościańskie

Placówka Poczty Iwanowice Włościańskie oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Iwanowice Włościańskie w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Iwanowice Włościańskie to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Iwanowice Włościańskie to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Iwanowice Włościańskie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Iwanowice Włościańskie są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Iwanowice Włościańskie mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Iwanowice Włościańskie

Poczta w mieście Iwanowice Włościańskie udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Iwanowice Włościańskie, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 416

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 13:54:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy