Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zielonki Węgrzce A 10 56


PNA placówki: 32-087
Miejscowość: Węgrzce
Ulica: A 10 56
Gmina: Zielonki
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Węgrzce. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Węgrzce usługi

W budynku poczty Węgrzce możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Węgrzce zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Węgrzce, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Węgrzce obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Węgrzce godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Węgrzce możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Węgrzce są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie paczek Węgrzce

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Węgrzce jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 163

Ostatnio przeglądane: 2023-09-30 09:45:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy