Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zabierzów Śląska 216


PNA placówki: 32-080
Miejscowość: Zabierzów
Ulica: Śląska 216
Gmina: Zabierzów
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Zabierzów – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Zabierzów

Usługi Poczty Polskiej w mieście Zabierzów

Poczta Polska w mieście Zabierzów jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Zabierzów stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Zabierzów to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Zabierzów jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Zabierzów godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Zabierzów działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Zabierzów mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Zabierzów, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 589

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 21:49:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy