Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skawina Świątniki Górne Kazimierza Bruchnalskiego 26/A


PNA placówki: 32-040
Miejscowość: Świątniki Górne
Ulica: Kazimierza Bruchnalskiego 26/A
Gmina: Świątniki Górne
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Świątniki Górne | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Świątniki Górne

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Świątniki Górne oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Świątniki Górne zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Świątniki Górne godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Świątniki Górne są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Świątniki Górne jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Kontrola przebytej drogi – poczta Świątniki Górne

Poczta w mieście Świątniki Górne udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Świątniki Górne, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 1310

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 17:55:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy