Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jasienica Świętoszówka Bielska 84


PNA placówki: 43-385
Miejscowość: Świętoszówka
Ulica: Bielska 84
Gmina: Jasienica
Powiat: bielski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Świętoszówka. Godziny otwarcia placówki w Świętoszówka i dane adresowe.

Poczta Polska Świętoszówka usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Świętoszówka uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Świętoszówka zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Świętoszówka Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Świętoszówka działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Świętoszówka godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Świętoszówka

Poczta w mieście Świętoszówka udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Świętoszówka, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 360

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 13:44:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy