Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczyrk Buczkowice Lipowska 730


PNA placówki: 43-370
Miejscowość: Buczkowice
Ulica: Lipowska 730
Gmina: Buczkowice
Powiat: bielski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Buczkowice. Godziny otwarcia placówki w Buczkowice i dane adresowe.

Poczta Polska Buczkowice usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Buczkowice uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Buczkowice zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Buczkowice Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Buczkowice działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Buczkowice godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Buczkowice

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledzenie paczek Buczkowice

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Buczkowice jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 362

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 17:13:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy