Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jelenia Góra Karola Miarki 42


PNA placówki: 58-500
Miejscowość: Jelenia Góra
Ulica: Karola Miarki 42
Gmina: Jelenia Góra
Powiat: Jelenia Góra
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Jelenia Góra. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Jelenia Góra usługi

W budynku poczty Jelenia Góra możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Jelenia Góra zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Jelenia Góra, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Jelenia Góra obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Jelenia Góra godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Jelenia Góra możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Jelenia Góra są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Jelenia Góra bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Jelenia Góra. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 02:06:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy