Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jelenia Góra Podwale 25


PNA placówki: 58-502
Miejscowość: Jelenia Góra
Ulica: Podwale 25
Gmina: Jelenia Góra
Powiat: Jelenia Góra
Województwo: dolnośląskie

Jeśli mieszkasz w Jelenia Góra, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Jelenia Góra

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Jelenia Góra. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jelenia Góra godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Jelenia Góra godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jelenia Góra działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Jelenia Góra mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Jelenia Góra przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 154

Ostatnio przeglądane: 2023-09-22 11:31:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy