Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kamień Śląski Plac Myśliwca 1


PNA placówki: 47-325
Miejscowość: Kamień Śląski
Ulica: Plac Myśliwca 1
Gmina: Gogolin
Powiat: krapkowicki
Województwo: opolskie

Poczta Polska Kamień Śląski – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kamień Śląski

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kamień Śląski

Poczta Polska w mieście Kamień Śląski jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kamień Śląski stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kamień Śląski to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kamień Śląski jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kamień Śląski godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kamień Śląski działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kamień Śląski mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kamień Śląski, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Kamień Śląski należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Kamień Śląski

Poczta Polska w miejscowości Kamień Śląski daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Kamień Śląski za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 299

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy