Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krapkowice 1 Krapkowice (Otmęt) Ignacego Krasickiego 4


PNA placówki: 47-303
Miejscowość: Krapkowice (Otmęt)
Ulica: Ignacego Krasickiego 4
Gmina: Krapkowice
Powiat: krapkowicki
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Krapkowice (Otmęt) - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Krapkowice (Otmęt)

Placówka pocztowa Krapkowice (Otmęt) oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Krapkowice (Otmęt) – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Krapkowice (Otmęt) umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Krapkowice (Otmęt) paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Krapkowice (Otmęt).


Liczba wyświetleń: 1202

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 19:19:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy