Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kłoczew Długa 67


PNA placówki: 08-550
Miejscowość: Kłoczew
Ulica: Długa 67
Gmina: Kłoczew
Powiat: rycki
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Kłoczew - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Kłoczew

Placówka pocztowa Kłoczew oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Kłoczew

Chcesz nadać przesyłkę w Kłoczew bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kłoczew. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 224

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 23:14:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy