Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ryki Nowodwór 71A


PNA placówki: 08-503
Miejscowość: Nowodwór 71A
Gmina: Nowodwór
Powiat: rycki
Województwo: lubelskie

Poczta Polska Nowodwór – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Nowodwór

Usługi Poczty Polskiej w mieście Nowodwór

Poczta Polska w mieście Nowodwór jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Nowodwór stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Nowodwór to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Nowodwór jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Nowodwór godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Nowodwór działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowodwór mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Nowodwór, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Nowodwór daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 217

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 04:11:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy