Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ryki Stanisława Poniatowskiego 52


PNA placówki: 08-501
Miejscowość: Ryki
Ulica: Stanisława Poniatowskiego 52
Gmina: Ryki
Powiat: rycki
Województwo: lubelskie

Jeśli mieszkasz w Ryki, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Ryki

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Ryki. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ryki godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Ryki godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Ryki działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Ryki mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Ryki przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Kontrola przebytej drogi – poczta Ryki

Poczta w mieście Ryki udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Ryki, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 230

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:14:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy