Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kobylnica Dworcowa 3


PNA placówki: 62-006
Miejscowość: Kobylnica
Ulica: Dworcowa 3
Gmina: Swarzędz
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kobylnica. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kobylnica – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Kobylnica świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Kobylnica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kobylnica są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Kobylnica są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Kobylnica śledzenie przesyłek

Placówka poczty Kobylnica umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Kobylnica.


Liczba wyświetleń: 856

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 16:36:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy