Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Puszczykowo Dworcowa 47


PNA placówki: 62-040
Miejscowość: Puszczykowo
Ulica: Dworcowa 47
Gmina: Puszczykowo
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Puszczykowo | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Puszczykowo

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Puszczykowo oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Puszczykowo zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Puszczykowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Puszczykowo są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Puszczykowo jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Puszczykowo

Poczta Polska w miejscowości Puszczykowo daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Puszczykowo za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 952

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 21:00:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy