Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Koluszki 3 Maja 1


PNA placówki: 95-040
Miejscowość: Koluszki
Ulica: 3 Maja 1
Gmina: Koluszki
Powiat: łódzki wschodni
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Koluszki - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Koluszki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Koluszki

Za pomocą poczty Koluszki można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Koluszki zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Koluszki

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Koluszki są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Koluszki pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Koluszki przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 249

Ostatnio przeglądane: 2024-05-23 06:02:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy