Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tuszyn 3 Maja 62


PNA placówki: 95-080
Miejscowość: Tuszyn
Ulica: 3 Maja 62
Gmina: Tuszyn
Powiat: łódzki wschodni
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Tuszyn | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Tuszyn

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Tuszyn oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Tuszyn zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Tuszyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Tuszyn są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Tuszyn jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 326

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 01:03:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy