Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kołacz 23


PNA placówki: 78-322
Miejscowość: Kołacz 23
Gmina: Połczyn-Zdrój
Powiat: świdwiński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Kołacz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kołacz usługi

W budynku poczty Kołacz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kołacz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kołacz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kołacz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kołacz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kołacz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kołacz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Kołacz

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kołacz. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 298

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 06:35:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy