Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Połczyn-Zdrój 5 Marca 18


PNA placówki: 78-320
Miejscowość: Połczyn-Zdrój
Ulica: 5 Marca 18
Gmina: Połczyn-Zdrój
Powiat: świdwiński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Połczyn-Zdrój. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Połczyn-Zdrój usługi

W budynku poczty Połczyn-Zdrój możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Połczyn-Zdrój zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Połczyn-Zdrój, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Połczyn-Zdrój obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Połczyn-Zdrój godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Połczyn-Zdrój możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Połczyn-Zdrój są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Połczyn-Zdrój umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 206

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:31:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy