Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Świdwin 1 Brzeżno 50


PNA placówki: 78-316
Miejscowość: Brzeżno 50
Gmina: Brzeżno
Powiat: świdwiński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Brzeżno. Godziny otwarcia placówki w Brzeżno i dane adresowe.

Poczta Polska Brzeżno usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Brzeżno uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Brzeżno zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Brzeżno Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Brzeżno działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Brzeżno godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Brzeżno

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Brzeżno jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 322

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 12:39:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy