Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kołaczków Spacerowa 11


PNA placówki: 06-407
Miejscowość: Kołaczków
Ulica: Spacerowa 11
Gmina: Opinogóra Górna
Powiat: ciechanowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Kołaczków - szeroki wybór usług i atrakcyjne ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kołaczków dostępne usługi

Oddział Poczty Polskiej, który znajduje się w mieście Kołaczków daje klientom możliwość wysyłki listów, paczek oraz przesyłek. . Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu krajowego lub międzynarodowego i opłacenia rachunków. Placówki Poczty Polskiej stale poszerzają swoje usługi.

Poczta Kołaczków godziny otwarcia

Placówka Poczty Polskiej Kołaczków jest otwarta w godzinach umożliwiających wszystkim załatwienie spraw pocztowych w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu tygodnia godziny otwarcia Poczty Polskiej Kołaczków są takie same i trwają dość długo, dzięki czemu każdy ma szansę załatwić swoje sprawy pocztowe. Należy jednak pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia mogą być inne niż w pozostałe dni robocze, dlatego zaleca się kontakt z placówką w celu sprawdzenia aktualnych godzin otwarcia. Dzięki temu będziecie mogli zaplanować swoje wizyty tak, aby były one dla Was najwygodniejsze.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Kołaczków daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 302

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 15:16:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy