Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łysakowo 2


PNA placówki: 06-463
Miejscowość: Łysakowo 2
Gmina: Grudusk
Powiat: ciechanowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Łysakowo. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łysakowo usługi

W budynku poczty Łysakowo możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Łysakowo zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Łysakowo, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Łysakowo obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Łysakowo godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Łysakowo możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Łysakowo są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Łysakowo umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 246

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 04:10:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy