Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ciechanów 2 Sońsk Ciechanowska 30


PNA placówki: 06-430
Miejscowość: Sońsk
Ulica: Ciechanowska 30
Gmina: Sońsk
Powiat: ciechanowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Sońsk. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sońsk usługi

W budynku poczty Sońsk możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sońsk zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sońsk, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sońsk obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sońsk godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sońsk możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sońsk są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Sońsk

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Sońsk usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 540

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 14:02:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy