Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Bińcze 10A


PNA placówki: 77-324
Miejscowość: Bińcze 10A
Gmina: Czarne
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Bińcze. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Bińcze

Poczta Polska punkt Bińcze udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Bińcze umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Bińcze godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Bińcze zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Bińcze we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Bińcze godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Bińcze trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Bińcze

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Bińcze daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 225

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 03:01:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy