Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraśnik 1 Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) Kard. Stefana Wyszyńskiego 3


PNA placówki: 23-210
Miejscowość: Kraśnik (Kraśnik Fabryczny)
Ulica: Kard. Stefana Wyszyńskiego 3
Gmina: Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Kraśnik (Kraśnik Fabryczny).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Kraśnik (Kraśnik Fabryczny)

Za pomocą poczty Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Kraśnik (Kraśnik Fabryczny)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Kraśnik (Kraśnik Fabryczny), dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 341

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 13:33:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy