Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Węglin 46


PNA placówki: 23-230
Miejscowość: Węglin 46
Gmina: Trzydnik Duży
Powiat: kraśnicki
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Węglin? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Węglin

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Węglin to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Węglin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Węglin są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Węglin działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Węglin zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Węglin

Chcesz nadać przesyłkę w Węglin bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Węglin. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Węglin jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 279

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:30:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy