Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Szastarka 117


PNA placówki: 23-225
Miejscowość: Szastarka 117
Gmina: Szastarka
Powiat: kraśnicki
Województwo: lubelskie

W Szastarka znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Szastarka – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Szastarka klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Szastarka oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Szastarka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Szastarka najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Szastarka w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Szastarka umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 245

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 23:21:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy