Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Krzcięcice 31


PNA placówki: 28-341
Miejscowość: Krzcięcice 31
Gmina: Sędziszów
Powiat: jędrzejowski
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Krzcięcice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Krzcięcice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Krzcięcice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Krzcięcice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Krzcięcice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Krzcięcice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Krzcięcice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 205

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 02:22:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy