Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kudowa-Zdrój 1 Główna 35


PNA placówki: 57-350
Miejscowość: Kudowa-Zdrój
Ulica: Główna 35
Gmina: Kudowa-Zdrój
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kudowa-Zdrój | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kudowa-Zdrój

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kudowa-Zdrój oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kudowa-Zdrój zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kudowa-Zdrój godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kudowa-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kudowa-Zdrój jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2023-11-26 06:13:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy