Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Lądek-Zdrój pl. Staromłyński 2


PNA placówki: 57-540
Miejscowość: Lądek-Zdrój
Ulica: pl. Staromłyński 2
Gmina: Lądek-Zdrój
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Lądek-Zdrój - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Lądek-Zdrój Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Lądek-Zdrój. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Lądek-Zdrój godziny otwarcia

Poczta Polska Lądek-Zdrój działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Lądek-Zdrój w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Lądek-Zdrój może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Lądek-Zdrój godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Lądek-Zdrój bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Lądek-Zdrój. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Lądek-Zdrój można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 260

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 12:47:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy