Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lidzbark Warmiński Bartoszycka 9


PNA placówki: 11-100
Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Ulica: Bartoszycka 9
Gmina: Lidzbark Warmiński
Powiat: lidzbarski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska Lidzbark Warmiński – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Lidzbark Warmiński

Usługi Poczty Polskiej w mieście Lidzbark Warmiński

Poczta Polska w mieście Lidzbark Warmiński jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Lidzbark Warmiński stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Lidzbark Warmiński to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Lidzbark Warmiński jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Lidzbark Warmiński godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Lidzbark Warmiński działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Lidzbark Warmiński mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Lidzbark Warmiński, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Lidzbark Warmiński

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Lidzbark Warmiński. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Lidzbark Warmiński umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 474

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:37:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy