Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lubin Małomicka 58a


PNA placówki: 59-300
Miejscowość: Lubin
Ulica: Małomicka 58a
Gmina: Lubin
Powiat: lubiński
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lubin | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Lubin

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Lubin oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Lubin zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Lubin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Lubin są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Lubin jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Lubin można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 577

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 08:12:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy