Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lubin 1 Ścinawa Jana Pawła II 7


PNA placówki: 59-330
Miejscowość: Ścinawa
Ulica: Jana Pawła II 7
Gmina: Ścinawa
Powiat: lubiński
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Ścinawa. Godziny otwarcia placówki w Ścinawa i dane adresowe.

Poczta Polska Ścinawa usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Ścinawa uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Ścinawa zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Ścinawa Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Ścinawa działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Ścinawa godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Ścinawa dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Ścinawa potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Ścinawa znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Ścinawa dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 101

Ostatnio przeglądane: 2023-05-25 23:46:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy