Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lubin 4 Cypriana Kamila Norwida 57


PNA placówki: 59-336
Miejscowość: Lubin
Ulica: Cypriana Kamila Norwida 57
Gmina: Lubin
Powiat: lubiński
Województwo: dolnośląskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Lubin. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Lubin

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Lubin możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Lubin daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Lubin nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lubin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lubin są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Lubin działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Lubin zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 297

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 08:15:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy