Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 2 Dominów Rynek 4


PNA placówki: 20-388
Miejscowość: Dominów
Ulica: Rynek 4
Gmina: Głusk
Powiat: lubelski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Dominów - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Dominów – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Dominów oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Dominów zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Dominów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Dominów są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Dominów godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Dominów

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Dominów. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska Dominów – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Dominów umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Dominów paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Dominów.


Liczba wyświetleń: 351

Ostatnio przeglądane: 2024-06-11 00:46:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy