Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Motycz Kozubszczyzna 127


PNA placówki: 21-030
Miejscowość: Kozubszczyzna 127
Gmina: Konopnica
Powiat: lubelski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Kozubszczyzna. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kozubszczyzna usługi

W budynku poczty Kozubszczyzna możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kozubszczyzna zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kozubszczyzna, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kozubszczyzna obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kozubszczyzna godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kozubszczyzna możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kozubszczyzna są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Kozubszczyzna

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Kozubszczyzna usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 456

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 20:04:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy