Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Bogatynia 1 Pocztowa 1


PNA placówki: 59-920
Miejscowość: Bogatynia
Ulica: Pocztowa 1
Gmina: Bogatynia
Powiat: zgorzelecki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Bogatynia - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Bogatynia.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Bogatynia

Za pomocą poczty Bogatynia można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Bogatynia zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Bogatynia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Bogatynia są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Bogatynia pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Bogatynia

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Bogatynia daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 875

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 10:43:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy