Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pieńsk Ruszów Plater 3


PNA placówki: 59-950
Miejscowość: Ruszów
Ulica: Plater 3
Gmina: Węgliniec
Powiat: zgorzelecki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Ruszów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Ruszów usługi

W budynku poczty Ruszów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Ruszów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Ruszów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Ruszów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Ruszów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Ruszów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Ruszów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Ruszów daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 229

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 15:11:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy