Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zgorzelec 1 Józefa Poniatowskiego 19


PNA placówki: 59-902
Miejscowość: Zgorzelec
Ulica: Józefa Poniatowskiego 19
Gmina: Zgorzelec
Powiat: zgorzelecki
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Zgorzelec? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Zgorzelec wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Zgorzelec doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Zgorzelec godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Zgorzelec są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Zgorzelec, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczek Zgorzelec

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Zgorzelec jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 252

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 18:05:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy