Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łuków 1 Jana Nowowiejskiego 2


PNA placówki: 21-400
Miejscowość: Łuków
Ulica: Jana Nowowiejskiego 2
Gmina: Łuków
Powiat: łukowski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Łuków - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Łuków.

Poczta Polska Łuków dostępne usługi

Placówka Pocztowa Łuków oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Łuków

Poczta Łuków to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łuków są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Łuków jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 643

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 11:47:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy