Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szaniawy-Matysy 42


PNA placówki: 21-404
Miejscowość: Szaniawy-Matysy 42
Gmina: Trzebieszów
Powiat: łukowski
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Szaniawy-Matysy? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Szaniawy-Matysy wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Szaniawy-Matysy doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szaniawy-Matysy godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Szaniawy-Matysy są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Szaniawy-Matysy, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Szaniawy-Matysy?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Szaniawy-Matysy można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Szaniawy-Matysy i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Szaniawy-Matysy daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 233

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 18:50:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy