Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Mława 1 Lipowiec Kościelny 213


PNA placówki: 06-545
Miejscowość: Lipowiec Kościelny 213
Gmina: Lipowiec Kościelny
Powiat: mławski
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lipowiec Kościelny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Lipowiec Kościelny – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Lipowiec Kościelny oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Lipowiec Kościelny gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Lipowiec Kościelny Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Lipowiec Kościelny są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Lipowiec Kościelny jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Lipowiec Kościelny przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Lipowiec Kościelny

Chcesz nadać przesyłkę w Lipowiec Kościelny bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Lipowiec Kościelny. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Lipowiec Kościelny

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Lipowiec Kościelny usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 419

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 12:03:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy