Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Mściwojów 40A


PNA placówki: 59-407
Miejscowość: Mściwojów 40A
Gmina: Mściwojów
Powiat: jaworski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Mściwojów. Godziny otwarcia placówki w Mściwojów i dane adresowe.

Poczta Polska Mściwojów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mściwojów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mściwojów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mściwojów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mściwojów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mściwojów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Mściwojów daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 18:37:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy