Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nakło nad Notecią 1 Sadki Ignacego Tomyślaka 43


PNA placówki: 89-110
Miejscowość: Sadki
Ulica: Ignacego Tomyślaka 43
Gmina: Sadki
Powiat: nakielski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska Sadki – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Sadki

Usługi Poczty Polskiej w mieście Sadki

Poczta Polska w mieście Sadki jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Sadki stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Sadki to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Sadki jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Sadki godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Sadki działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Sadki mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Sadki, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 171

Ostatnio przeglądane: 2023-09-22 03:46:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy